Twitter şifremi unuttum e postamı bilmiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Eğer e posta adresinizi unuttuysanız şifreyi yenilemek için kayıt olurken kullandığınız Twitter kullanıcı adını veya telefon numaranızı girdiğiniz takdirde hesabınız yeniden açılacaktır.

Telefon numarasıyla Twitter Şifre Yenileme?

Telefon numarası ile şifre yenilemek için Twitter ana sayfasına giriş yapılır. Şifremi unuttum kısmına tıklayın. https://twitter.com/account/begin_password_reset buradaki kısma telefonunuzu girin. Daha sonra telefonunuza kod gelecek kodu girin ve yeni şifre oluşturmanızı isteyecek, oluşturun ve hesabınıza giriş yapın.

twitter şifremi unuttum

Kullanıcı Adı İle Twitter Şifre Yenileme?

Kullanıcı adı ile şifre yenilemek için Twitter ana sayfanına giriş yapın. Şifremi unuttum sekmesine tıklayın. https://twitter.com/account/begin_password_reset bu linkte tıklayarak gidin. Kullanıcı adınızı girin ve gönderin. Hesabınızı açılacaktır.

twitter şifre sifirlama

Twitter Şifre Sıfırlama Kodu Gelmiyor?

Sms işlemi bazen uzun sürebilir. Biraz bekleyin en az 15 dakika kadar bekleyin. Eğer bu süre içerisinde kod gelmez ise Twitter bildirimlerinin açık olduğundan emin olun. Ayarlar kısmından mobil bildirimlerini açabilirsiniz.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (8)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 3 hafta önce

Hocam şifremi unuttum ve e posta adresimide bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba ?

Anonim 4 hafta önce

Şifremi unuttum Gmail hesaba kayıtlı değil

ege 2 ay önce

Hocam bana yardımcı olabilir misiniz her şeyi denedim yapamıyorum eski hesabı kapatmam gerekiyor fakat hiç bir şekilde giremiyorum. kolay gelsin

Anonim 2 ay önce

Twitter şifremi unuttum, e-postamı bilmiyorum?
sizin videoda anlattığınız ve burada paylaştığınız linkteki ile farklı. Güncellemeniz gerekiyor.

Anonim 3 ay önce

Slm ayfon 6 ayklot şifremi unuttum yardımcı olurmuşsunuz telfondan az anladıgımıcın YouTube videosu den yapamıyorum yabançıyım Zor olıyo

Anonim 4 ay önce

Hesabımın şifresini bilmiyorum henüz kayıtlı e posta ve telefon numarası kayıtlı değildi yardımcı olurmusunuz

Anonim 4 ay önce

Hesabìm unutum