Günümüzde birden fazla video ile karşılaşabiliyoruz. Hatta kendi videolarımız başta olmak üzere bazılarını da çok sevebiliyoruz. İşte bu noktada sizler için video arka plan silme işlemini tek hamlede yapabileceğiniz yöntemi göstereceğiz birlikte bakalım.

Özellikle kendi isteğimize göre yapmak istiyoruz yada arkada hiç bir şey olmasın istiyoruz. Tabi videoları izlediğimiz yerde bazen arka planları hoşumuza gitmeye biliyor.

Video Arka Plan Silme

Arka planı silmek istiyorsanız, aşağıdaki işlemleri uygulamanız yeterli olacaktır. Bu arada fotoğraf arka plan silme işlemini de https://webhakim.com/fotograflardaki-arka-plani-silme-online-olarak-programsiz.html yapabilirsiniz.

1- İlk olarak https://www.unscreen.com/ bu siteye tıklayın.

video arka plan silme

2- Daha sonra Upload Clip kısmına tıklayın.

3- Arka planı silmek istediğiniz videoyu yükleyin.

4- Son olarak Download kısmına tıklayın. Arka silinmiş olacaktır.

video arka plan silme 2020

Arkadaşlar istediğiniz videonun arka planını bu şekilde saniyeler için silebilirsiniz. Burada birde dipnot vermek istiyorum.

Girdiğiniz sitede videonun arka planını değiştirebilirsiniz. Birbirinden farklı şekil, görsel, efektleri ile videolarınızı şenlendirebilirsiniz.

Diğer yandan ise yine farklı semboller de videoya ekleyebilirsiniz. Yani kısacası sitede silme, değiştirme, oynama her türlü işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER