WhatsApp engelleyenleri görme 2020 yılı itibari ile kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Acaba engellendim mi, yoksa başka bir şey mi var gibi soruları kullanıcılar oldukça kafaya takıyor. Peki, bunu anlamanın bir yolu var mı, birlikte bakalım.

Bilindiği üzere dünya genelinde en çok kullanılan mesaj uygulaması olan WhatsApp, birbirinden değişik özellikler ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor. Diğer yandan ise bazı özellikleri kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Tıpkı, WhatsApp engelleyenleri görme uygulaması gibi, peki gerçekten böyle bir şey var mı, hepsinin detaylarına bakalım.

WhatsApp Engelleyenleri Görme

WhatsApp Engelleyenleri Gorme

 

WhatsApp engelleyenleri görmek istiyorsanız, yapmanız gereken işlemler bulunmaktadır. Aşağıdaki kısımdan bakabilirsiniz.

Profil Resminden Görme

WhatsApp Engelleyenleri Gorme 2020

  • İlk olarak engel atan kişinin profiline girin.
  • Ardından profil resmine bakın yada mesaj atın.
  • Eğer profil resminde bir şey gözükmüyor attığınız mesaj mavi tık olmuyorsa.

Grup Oluşturarak Görme

  • İlk olarak grup oluşturun.
  • Bir kişi ekleyin.
  • Daha sonra engel attığını düşündüğünüz kişiyi gruba ekleyin, eklenmiyor ise anlarsınız.

WhatsApp’ta Beni Engelleyen Kişinin Çevrim İçi Olduğunu Görebilir Miyim?

WhatsApp’ta bir kişi tarafından engellendiğiniz takdirde, o kişi ile ilgili hiç bir işlem yapamazsınız. Yani mesaj atamazsınız, çevrim içi olarak göremezsiniz, arayamazsınız, görüntülü olarak arayamazsınız, profil fotosunu göremezsiniz kısacası o kişi ile artık WhatsApp uygulaması üzerinden diyaloğunuz biter.

WhatsApp’ta Engellediğim Kişinin Durumunu Görebilir Miyim?

Kullanıcıların en çok üzerinde durduğu konuların başında geliyor. Nasıl ki, engel yediğiniz takdirde hiç bir işlem yapamıyorsanız, bu durum içinde geçerlidir. Whatsapp’ta engellediğim kişinin durumunu görebilir miyim? diyorsanız bu mümkün olmayacaktır.

WhatsApp’tan engellendiğini nasıl anlarsın ile detaylı olarak yazımızı sizler için paylaştık. Umarız aklınızdaki soru işaretleri gitmiştir.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!