Whatsapp’ta engelleyen kişiyi görme konusunda en kesin yöntem, onu bir gruba eklemeye çalışmaktır. Whatsapp’ta yeni bir grup oluşturun ve bu kişiyi gruba dahil edin. Whatsapp, uygulamanın kişiyi gruba eklemediğini söylerse, bu, ilgili kişinin sizi engellediği anlamına gelir.

Whatsapp’ta engellediğini düşündüğünüz kişinin profilini görüntüleyin. Bunun için Whatsapp uygulamasından görüşme ekranını açarak, üst kısımda yer alan bilgilere bakmak. Profil resmini ve son görüldü alanlarını göremiyorsanız, engellenmiş olabilirsiniz.

WhatsApp Engelleyenleri Görme

WhatsApp Engelleyenleri Gorme

WhatsApp engelleyenleri görmek istiyorsanız, yapmanız gereken işlemler bulunmaktadır. Aşağıdaki kısımdan bakabilirsiniz.

Profil Resminden Görme

WhatsApp Engelleyenleri Gorme 2020

  • İlk olarak engel atan kişinin profiline girin.
  • Ardından profil resmine bakın yada mesaj atın.
  • Eğer profil resminde bir şey gözükmüyor attığınız mesaj mavi tık olmuyorsa.

Grup Oluşturarak Görme

  • İlk olarak grup oluşturun.
  • Bir kişi ekleyin.
  • Daha sonra engel attığını düşündüğünüz kişiyi gruba ekleyin, eklenmiyor ise anlarsınız.

WhatsApp’ta Beni Engelleyen Kişinin Çevrim İçi Olduğunu Görebilir Miyim?

WhatsApp’ta bir kişi tarafından engellendiğiniz takdirde, o kişi ile ilgili hiç bir işlem yapamazsınız. Yani mesaj atamazsınız, çevrim içi olarak göremezsiniz, arayamazsınız, görüntülü olarak arayamazsınız, profil fotosunu göremezsiniz kısacası o kişi ile artık WhatsApp uygulaması üzerinden diyaloğunuz biter.

WhatsApp’ta Engellediğim Kişinin Durumunu Görebilir Miyim?

Kullanıcıların en çok üzerinde durduğu konuların başında geliyor. Nasıl ki, engel yediğiniz takdirde hiç bir işlem yapamıyorsanız, bu durum içinde geçerlidir. Whatsapp’ta engellediğim kişinin durumunu görebilir miyim? diyorsanız bu mümkün olmayacaktır. Aynı şekilde şuan whatsapp engelleyenleri görme programı bulunmamaktadır.

WhatsApp’tan engellendiğini nasıl anlarsın ile detaylı olarak yazımızı sizler için paylaştık. Umarız aklınızdaki soru işaretleri gitmiştir.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER