WhatsApp, mesajlaşma uygulamalarının dünyada en çok kullanılan araçlarının başında geliyor. Neredeyse telefonu olan herkes bu uygulamayı yüklüyor. Bizle iç içe desek yeridir. Özellikle mesajlaşmada en önemli özelliği olsa da arama yapabilmesi, linkler atılması ve grupların kurulması gibi özellikleri olması kullanılabilirliğini artırıyor. Tabi, bu kadar kullanılıyorken bir çok özelliği de merak edilmiyor değil. Bunlardan bir tanesi WhatsApp profilime kim baktı? bu şu sıralar en çok aranan konularına başında geliyor. Diğer yandan merak duygusu ile birinin WhatsApp profiline bakınca anlar mı? olmaktadır. Tüm bu sorulara bakalım.

Bu arada çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Yalnız WhatsApp uygulamasında doğrudan böyle bir özellik yoktur. Yani WhatsApp uygulamasına girince kim profilime baktı diye bir şey yoktur. Bu arada uygulamalara bakalım.

WhatsApp Profilime Kim Baktı Program

WhatsApp için çok farklı uygulamalar ve programlar bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Özellikle programın Google Play Store’da yada Apple Store’da olması çok önemlidir. Yüklemeden önce akıllı telefonlarınız da testten geçirmenizde yarar vardır. Uygulamalar testten güvenli şekilde geçtiyse indirebilirsiniz. Peki, bu uygulamalar nelerdir. Gerçekten WhatsApp profilime bakanlar gösteriliyor mu?

Bazı uygulamalar WhatsApp uygulamasının tüm özelliklerini gösterse de profiline kimin baktığını göstermekte zorluk çekmektedirler.

WhatsApp Profilime Kim Baktı 2020

whats tracker uygulamasi indir

WhatsApp profilime kim baktı 2020 yılında en çok aranan konuların başında geliyor. Bu hizmeti size veren ve en yakın olan Whats Tracker uygulaması oldu. Bu uygulama profilinize kim kaç defa girmiş ise öğrenebilirsiniz.

1- İlk olarak Whats Tracker uygulamasını indirin.

2- Akıllı telefonunuzda açın ve WhatsApp profiline girin.

whatsapp profilime kim bakti

3- Burada hangi profile bakacaksanız numarasını girin ve bakın.

Soru- WhatsApp Profilime Kim Baktı Nasıl Görebilirim?

Cevap: WhatsApp uygulamasının kendi içerisinde böyle bir özelliği yoktur. Fakat Whats Tracker uygulamasını yükleyin. Görüntülemek istediğiniz telefon numarasını girin ve görüntüleyin.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!