Tıklayın, Düzenleyin ve Paylaşın. Sosyal medya çağında Facebook, Instagram veya Snapchat’de bir resim paylaşmak, çoğumuz için neredeyse her gün yapılan bir iş gibidir. Android için ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarını, efektlerle uygulama yapabilir, android fotoğraf düzenleme uygulaması indirmek için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Küçük bir ayarlama ve birkaç doğru dokunuşla harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Fotoğraf düzenleyici sayesinde istediğiniz şekilde ayarlamalar yapabilirsiniz.

Android için Ücretsiz 10 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Android fotoğraf düzenleme uygulaması her zaman Photoshop anlamına gelmez.

Google Play Store’da birçok resim düzenleme uygulaması mevcut. Şimdi en iyi fotoğraf uygulamaları android listemize geçelim. Kendinize en uygun olanı deneyip, seçebilirsiniz.

1-Portra

en iyi fotoğraf uygulamaları android

Prisma’yı kullandıysanız, bahse gireriz Portra’ya da bayılacaksınız. Portra, portre standartlarını yükseltecek olan inanılmaz bir suluboya tonlarına sahip ücretsiz ve basit bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Son zamanlarda kullanılan en iyi android fotoğraf düzenleme programı olan Portra, portrelerinde doğru gölge uygulandığında bir tuval resmi izlenimi veriyor.

Daha ne? Renk miktarını veya görüntünün sınırını özelleştirebilirsiniz, ayrıca fotoğraf editleme yaparak güzelleştirebilirsiniz. Bunun dışında, fotoğrafı Facebook ve Instagram aracılığıyla doğrudan paylaşmanızı sağlar.

2- Storyboard by Google

android fotoğraf düzenleme uygulaması

Storyboard, Google’ın dışında nispeten yeni bir uygulamadır. Videolarınızı güzel çizgi romanlara dönüştüren oldukça basit bir uygulama. Bu uygulamanın ilginç olanı, yaklaşık 1,6 trilyon komik kombinasyon üretmekle görevlendirilmesidir.

Kullanımı oldukça kolaydır, bu uygulama, aşağı kaydırdığınızda deneyebileceğiniz yaklaşık altı farklı stile sahiptir. Storyboard rahat bir uygulamadır ve ayrıntılı ayarlara sahip değildir.

3-Fabby – Photo Editor, Selfie Art Camera

en iyi fotoğraf uygulamaları android

Şubat 2017’de piyasaya çıkan Fabby, Play Store puanının 4.7 olduğunu belirtti. Geniş bir stil ve efekt serisi ile bir düzine geçmişe sahip olan bu Android uygulaması, en sıradan görüntüleri bile cazip hale getirebilir.

Fabby inanılmaz resimleri yayınlar ve bununla ilgili en iyi şey bokeh efektini resimlerinize uygulayabilmenizdir.

>> Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

4-Selfissimo!

android fotoğraf düzenleme uygulaması

Google tarafından yapılan bu uygulama, poz verirken siyah beyaz resimleri tıklamak için deneysel bir araştırma teknolojisi kullanıyor ve bunları inanılmaz bir fotoğraf sayfası haline getiriyor.

Bu fotoğraf uygulamasıyla ilgili harika olan şey, fotoğraf çekimi devam ederken övgü de sağlaması. Tek yapmanız gereken Başlat düğmesine dokunup pozlamaya başlamaktır.

Ekrandaki ikinci bir dokunuş, fotoğraf çekimini durdurmak için gerekli olan şey olup, tamamlandıktan sonra, fotoğraf sayfasını kaydedebilir veya Whatsapp’ta veya herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz.

5- Teleport – Photo Editor

android fotoğraf düzenleme uygulaması

Android için Teleport uygulaması, zengin bir bordo tonundan yeşil veya sıcak pembe bir gölgeye kadar saç renginizi bir saniye içinde değiştirmenize izin verir. Tek yapmanız gereken bir fotoğrafı tıklayın, bir maket seçin ve Kaydet tuşuna basın.

Yukarıdakilerin yanı sıra renklerinizi de seçebilir ve aynı zamanda bir kolaj oluşturabilirsiniz. İyi haber şu ki Teleport arka planda bir cephanelik sporu yapıyor. Keyfini çıkarın!

>> Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

6- Pixomatic Photo Editor

android fotoğraf düzenleme uygulaması

Android için Pixomatic Photo düzenleyicisi, özellikle yeni bir arka plana ihtiyaç duyan resimler için geliştirildi. Bu uygulama ile, ön plana bazı yeni ögeler ekleyebilir veya resimden bazı gereksiz ögeleri de kaldırabilirsiniz.

Bu Android uygulaması, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve size nasıl kullanılacağını anlatan kısa bir ders aracılığıyla size yol gösterecektir.

>> Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

7- FaceApp

android fotoğraf düzenleme uygulaması

FaceApp 2017’de iki ayrı nedenden ötürü haber aldı. Birincisi haber etnisite filtreleriyle ilgili iken diğeri ise 2017 yılının en popüler uygulamaları olduğu iddiasındaydı.

Daha önce de belirtildiği gibi, yüzünüze çeşitli efektler eklemenizi sağlar – bir gülümseme ekleyebilir, kendinizi daha genç veya yaşlı görünebilir veya hatta cinsiyetinizi değiştirebilirsiniz.

>> Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

8- Collage Maker – Photo Editor

android fotoğraf düzenleme uygulaması

2016 yılının ikinci yarısında piyasaya çıkan Collage Maker, adından da anlaşılacağı gibi kolaj yapmak için basit bir uygulamadır. Google Play Store’da 4.7 olarak derecelendirilen bu Android uygulaması, koltuklarını ayıran birçok özelleştirme hilesi içeriyor.

Serin bir arka planı seçmekle kalmaz, aynı zamanda çıkartmalar yapabilir ve kolajlarınıza metin ekleyebilirsiniz. Android’de kolaj yapmak söz konusu olduğunda bu sizin uygulamanız olabilir.

>> Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

9- Canva

android fotoğraf düzenleme uygulaması

Canva for Android, oldukça çeşitli bir sosyal medyaya hazır görüntü ve resim hazırlamanızı sağlayan oldukça yeni bir uygulamadır. Ancak sıkı bir şekilde android fotoğraf düzenleme uygulaması değil, çeşitli şablonlar oluşturma kolaylığı bu Android uygulamasını bu listeye eklememize neden oldu.

Canva’nın çok sayıda şablonu var ve tek yapmanız gereken resminizi yüklemek ve bir dakika içinde etiketler ve ögelerle hazır olacaktır.

>> Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

10-LIKE – Magic Special Effect Video Editor

android fotoğraf düzenleme uygulaması

Son olarak, en azından LIKE uygulamasına sahibiz. Kesinlikle bir fotoğraf editörü değil, müzikle ve dramatik video bindirmeleri ile kısa video klipler oluşturmayı severseniz, sizin için ideal olur.

Google Play Store’da Editörün Seçimi için seçilen bu şık uygulama, bir dizi eğlenceli yer paylaşımı özelliklerine sahiptir.

Tek yapmanız gereken kısa bir video çekip ateş, yıldızlar, lazer gözleri, Kamehameha veya Mickey Mouse elleri gibi çeşitli üst üste bindirmeleri arasından seçim yaparak bunları videonuza ekleyin, kaydedin ve bitirin. Basit!

>> Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER