Bildiğiniz gibi Instagram, doğrudan instagram canlı yayın izleme pc desteği sunmamaktadır. Bilgisayardan yapmak için bazı yolları ve uygulamaları denemeniz gerekir. Bu sayede dilerseniz hem kendiniz canlı yayın yapabilir hem de var olan herhangi bir canlı yayını izleyebilirsiniz. Şimdi bu yollara ve uygulamalara bir göz atalım.

Instagram Canlı Yayın İzleme Pc

PC’den instagram canlı yayın izleme için kullanabileceğiniz en doğru yöntemlerden biri Chrome eklentisi kullanmak olacaktır. Bu, hem kolay hem de etkili bir yöntem olacaktır. Dilediğiniz zaman bu eklentiyi aktif ederek; instagram canlı yayın izleme deneyimini yaşayabilirsiniz. Peki bu eklenti ne ve nasıl yükleyebilirsiniz?

https://chrome.google.com/webstore/detail/ig-stories-for-instagram/nilbfjdbacfdodpbdondbbkmoigehodg sitesi üzerinden indirebileceğiniz mükemmel bir eklenti olan “ IG Stories for Instagram™ “ ile, Chrome üzerinden Instagram canlı yayın izleyebilirsiniz. Bu eklenti sayesinde Instagram hikayelerinizi masaüstünden görüntülemeyi ve dilerseniz indirmeyi sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte sadece birkaç tıkla canlı videoları da izleyebilirsiniz.

IG Stories for Instagram™ Nasıl Yüklenir?

Bilgisayardan instagram canlı yayın izleme keyfini çıkarabileceğiniz harika bir eklenti olan IG Stories for Instagram™ eklentisini yukarıdaki bağlantıya tıklayarak indirin. Eklenti kendiliğinden indirilerek Chrome mağazasına gelecektir.

Burada eklentiler kısmına gelerek IG Stories for Instagram™ eklentisini seçin ve aktifleştir butonuna tıklayın.

Resimli Anlatım 1. Adım

instagram canlı yayın izleme pc

Resimli Anlatım 2. Adım

instagram canlı yayın izleme pc

Resimli Anlatım 3. Adım

instagram canlı yayın izleme

Resimli Anlatım 4. Adım

instagram canlı yayın izleme pc

Canlı videolar izlemeye ek olarak, arkadaşlarınızın Instagram hikayelerini de takip edebilirsiniz.

Bununla birlikte, bir sonraki görüntüye atlamak için sonraki butonuna basın.

Yukarıdaki yöntem ile biz bilgisayardan instagram canlı yayını izledik. Ancak farklı bir yöntem daha olsun derseniz, pc’ye bir emülatör kuruyorsunuz ve o emülatör telefon yerine geçiyor.

O uygulama üzerine instagram’ı kurup, mobil cihazmış gibi kullanabilir ve canlı yayını izleyebilirsiniz. En İyi iOS Emülatörleri ve En iyi Android Emülatörü yazılarımızdan kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde dilerseniz kendiniz de canlı yayın yapabilirsiniz. Aynı zamanda listelenen kısımda yer alan canlı yayınlardan dilediğinizi açarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Eklentiyi devre dışı bırakmak için Google Chrome Eklentiler kısmına gelerek aktif butonunu deaktif hale getirebilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER