Diğer tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi Instagram’da da kayıt için aranan ilk şartlardan biri geçerli bir e-posta adresine sahip olmaktır. Instagram hesabına ait şifreyi uzun süredir girmediği için hatırlayamaz. Siz de instagram şifremi unuttum e postamı bilmiyorum diyorsanız o halde sizi yazımızın devamına alalım.

Hem gerçek bir kişi olduğunuzu kanıtlamak hem de ilerde doğacak parola ve hesap güvenliği konularında destek almanız için kayıt esnasında sizden geçerli bir mail adresi girmeniz istenir. Ancak bazı durumlarda Instagram hesap şifresi unutulabilir.

instagram şifremi unuttum e postamı bilmiyorum

Instagram Şifremi Unuttum E Postamı Bilmiyorum Ne Yapmalıyım

Sosyal medya hesabının güvenliği Instagram tarafından son derece ciddiye alınıyor. Özellikle insanların fotoğraf ve video paylaşma gibi etkinliklerin yanında artık iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için de Instagram’ın DM ve görüntülü arama gibi özellikleri sıklıkla kullanılıyor. Bu da Instagram hesap güvenliğini mahremiyet noktasında da önemli bir konuma getiriyor. Peki İnstagram Şifremi Unuttum E Postamı Bilmiyorum Ne Yapmalıyım sorusunun cevabı nedir?

instagram şifremi unuttum e postamı bilmiyorum

1- Instagram kullanıcı adınızı biliyorsanız şifrenizi sıfırlamak için Instagram şifre sıfırlama linkini açın ve kullanıcı adınızı girerek “Giriş Bağlantısı Gönder” butonuna tıklayın.

instagram şifremi unuttum e postamı bilmiyorum

2- Resimde de görebileceğiniz üzere ekranın alt tarafında mail adresinizin ilk ve son harfini gösteren ve şifre kurtarma için sağlanan bağlantının gönderildiğini belirten bir ibare belirecektir. Bu ifadeler size mail adresinizi hatırlamanız için yardımcı olabilir.

3- Şifre unuttuysanız ve aynı zamanda Instagram kullanıcı adımı unuttum diyorsanız maalesef yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bu durumda herhangi bir arkadaşınızın Instagram hesabı üzerinden kendi hesabınıza dair kullanıcı adını öğrenebilirsiniz.

Instagram Şifremi Unuttum E Postamı Bilmiyorum Hesabıma Nasıl Erişebilirim?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Instagram şifre sıfırlama işlemini yaptığınız zaman ilk ve son harfi belirtilen mail adresine erişiminiz yoksa veya ilk ve son harfi verilmesine rağmen mail adresinizi hatırlayamıyorsanız maalesef yapılacak pek de bir şey kalmıyor. Ayrıca hâlihazırda Instagram’ın kullanıcılara sunmuş olduğu bir destek hattı veya müşteri temsilciliği de bulunmuyor.

Instagram E Posta Şifremi Unuttum

E-mail ile haberleşme yöntemi her ne kadar günümüzde bir hayli artmış olsa da birçok kullanıcı e posta hesabını aktif olarak kullanmıyor. Bu da Instagram kayıt esnasında kullanılan e posta adreslerine ait şifrelerin zaman zaman unutulmasına neden olabiliyor. E posta şifresinin unutulması da Instagram şifremi unuttum diyen kullanıcılar için işleri çok daha zor bir hale getirebiliyor. Ancak aşağıda yer alan yöntemler ile tüm e posta türlerine ait şifreleri kurtarmak mümkün.

Gmail Şifresi Kurtarma Yöntemi

iCloud Mail Adresi Şifresi Kurtarma Yöntemi

Hotmail – Outlook Şifresi Kurtarma Yöntemi

Instagram Nasıl Güvene Alınır?

Elbette hiçbirimiz onlarca fotoğrafımızı yüklediğimiz Instagram hesabımızı kaybetmek istemeyiz. Özellikle de çok fazla takipçiye sahip olan hesapları güvene almak daha önemlidir. Bu nedenle internette de instagram nasıl güvene alınır sorusu sıkça sorulur.

Instagram hesabını güvene almanın en etkin yolu hesaba cep telefonu numaranızı eklemektir. Cep telefon numarası eklenen hesaplar girişlerde ve şifre unutma durumlarında mail hesaplarına göre çok daha etkindirler. Ayrıca hesabınız için mail adresi seçerken seçtiğiniz mail adresinin günlük olarak kullandığınız hesap olmasına dikkat etmeniz de son derece önemlidir.

Bu yazımızda instagram şifremi unuttum e postamı bilmiyorum diyen kullanıcılar için olası çözüm önerilerimizi sunduk. Tüm bu işlemlere rağmen sorun hâlâ devam ediyorsa aşağıdaki yorum sekmesini kullanarak bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz.


Yorumlar (167)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 1 gün önce

Sabah bir kalktım hesabım kilitlenmiş giriş yapamıyorum önceki numaraya kod gönderiliyor malesf bende bilmiyorm unuttum hıc bir şey yapamıyorum ne yapmalıyım nasıl yol izlemelıyım hesabım eski haline ne zaman döner beni aydınlatırsanız cok mutlu olurum

Anonim 4 gün önce

Eski gmail hesapım degisti numaram degistirdim nevyapmalıyım

  Mustafa 4 gün önce

  o zaman instagram a mail atın geri dönüş yapıyorlar

Anonim 6 gün önce

Merhaba instagram hesabımı başka Bi telefondan girmeye calistim üstelik şifreyi bilmiyorum SMS Facebook ve eposta ya hiçbir şekilde kod gönderiyor nasıl Bi yol izleyecek

Anonim 1 hafta önce

Instagram şifremi unuttum mail adresime ulaşamıyorum nasıl kurtarabilirm

Anonim 1 hafta önce

Şifremi unuttum

Zeki 2 hafta önce

Merhaba ben instagram şifremi unuttum ve e posta adresimede ulaşamıyorum telefonum üzerinden siksik giriyordum ve şuan hiç bir şekilde erisemiyorum yardımcı olursanız minnettar kalırım teşekkürler başka instagram adresi geliyo bana bana ait değil galiba instagramim çalındı

Anonim 2 hafta önce

manaf_agayev_fan_ fanatiayam mene komek edin

Anonim 2 hafta önce

manaf_agayev_fan_ fanatiyam mene komek edin

Ayşenur 2 hafta önce

Merhaba ınstagram hesabım geçici olarak kilitlendi yazıyor ancak telefon numaram eski olduğu için ve e postama erişemediğim için güvenlik kodu alamıyorum ve bu yüzden hesabımı geri alamıyorum günlerdir İnstagramda yazıyorum cevap alamıyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

  Yonca 2 hafta önce

  Hesabim kitlendi ve numarami değiştirmistm mailimi de silmiştim simdi kodlara erisemiyorm ne yapmalıyım

   Mustafa 2 hafta önce

   instagram a mail atın detaylı şekilde durumu izah edin geri döneceklerdir

  Mustafa 2 hafta önce

  instagram a mail atın detaylıca durum izah edin geri dönüş sağlayacaklardır

Fatma 4 hafta önce

İnstagram hangi adrese mail atmam gerek

Anonim 4 hafta önce

Instagrama nasıl mail atabilirim sizinle özelden ulaşmam mümkün mü?

Anonim 4 hafta önce

Ben e postami bilmiyorum nasil alirim hesabimi

Anonim 4 hafta önce

Mustafa bey kullanıcı adım biliyorum şifremi unuttum e posta erişemiyorum şifreyi unuttum cep numaramı değiştim ve e posta yı bilgilerimi geri almak için bilgilerimi girdiğimde Yanlış olduğunu söylüyor nasıl yardımcı olursunuz [email protected]

  Mustafa 4 hafta önce

  bu hatada geri almak zor en güzeli instagram a mail atın durumu izah edin size geri dönüş sağlıyorlar

Anonim 4 hafta önce

Instagram kilitlendi ne yapmam gerekiyor Ban yardımcı ola bilir misiniz

  Mustafa 4 hafta önce

  sorun nedir

Anonim 4 hafta önce

Instagram kilitlendi ne yapmam gerekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Anonim 1 ay önce

Merhaba, ben giriş yaparken birden güvenlik için hesabı kitledik, şu mail adresinize kod gönderilecek sizseniz devam et diyor ama, benim instada mail adresim user.com uzantılı, şimdi kod için devam et desem kodu gönderecek ama ben nasıl ulaşıcam o koda, yardımcı olabilir misiniz?

Mehmet Altın 1 ay önce

Telefonu fabrika ayarları yaptım instagram hesabım silindi

Mustafa 1 ay önce

Benim instagram eski e posta adresime kayıtlı olduğu için hemde eski numarama kayıtlı olduğu için instagram geçici olarak kitlenmiştir diyo bunun için ne yapmam gerekiyor Bi yardımcı olursanız sevinirim

  Mustafa 1 ay önce

  instagram a mail atın size geri dönüş yapacaklardır

Anonim 1 ay önce

İnstagram şifremi unuttum diğer hattım üzerindeydi e posta adresimi ustenede yapmadım ne yapmalıyım

  Mustafa 1 ay önce

  bu şekilde hesap gitmiş gibi gözüküyor tek çare instagram a mail atın ve durumu izah edin kod gönderirler sonra onu gönderisiniz ve hesabı geri alabilirsiniz

Ibrahim 1 ay önce

Kolay gelsin ben telefon numaram ve e posta adresim değişti istegram şifremi unuttum yardımcı olursanız sevinirim

  Mustafa 1 ay önce

  bu şekilde almanız çok zor instagram a mail atın ve durumu anlatın

Veysel 1 ay önce

instagram hesabımı geçici olarak dondurdum aradan 3-4 gün geçtikten sonra açmak istedim güvenligin nedeniyle şifreni yeniledik dedi. e postaya yeni şifre talebi istiyorum yenileme e postası geliyor fakat girmek istedigimde hesap bulunamadı diyor. daha sonra instagram ile iletişime geçtim kod gönderdi fotografıını kodla birlikte çek yolla dedi. belirli aralıklarla 10 defaya yakın foto gönderdim belirttikleri kod ve şartlarla birlikte. maalesef geri dönüş olmadı. saglam bilgi kaynağı olan varmı bana yardımcı olun napmam lazım hesabımı açmam için ?

  Fatma 4 hafta önce

  Merhaba ınstagrama nerden ulaştiniz

  Mustafa 1 ay önce

  merhaba tüm işlemleri yapmışsınız zaten bekleyin geri dönüş yaparlar biraz sabır

84_osman 1 ay önce

Hesabimi açmaģa yardim edin

  Mustafa 1 ay önce

  şifremi unuttum kısmından gereken yönlendirmeleri yaparsanız hesabınızı açabilirsiniz

Anonim 1 ay önce

Lütfen hesabımı geri istiyorum

  Mustafa 1 ay önce

  eğer kod istediniz gelmedi hata bildir işlemi olmadıysa instagram a mail atın kesin dönüş yapıyorlar durumu izah edin şifrenizi göndereceklerdir

Muhammet_n22 1 ay önce

Sizden yardım istiyorum

Muhammet_n22 1 ay önce

Beni sevmek giriş yapamıyorum yardım edebilir misiniz

  Muhammet_n22 1 ay önce

  Lütfen bir salı geri almak istiyorum

Muhammet_n22 1 ay önce

Hesabıma giriş yapamıyorum

Anonim 2 ay önce

02.05.2021 yani dün 17.30 gibi instagram hesabıma sorunsuz giriyordum.Hesabımdan çıkış yapmadım.Akşamında arkadaşlarım fark etmiş hesabım donuk gibi gözüküyor.Ben de instagrama girmeye çalıştım ben robot değilime tıkladım direkt çıkış yaptırdı sebepsiz yere(topluluk kurallarını da ihlal etmedim bir uyarı da gelmedi zaten).Güvenlik koduna tıklıyorum mesaj olarak gönderilmiyor.Yeni hesap açmak istemiyorum anılarım yok olsun istemiyorum.İlk defa başıma geliyor bana yardımcı olun lütfen.

  Anonim 1 ay önce

  Acabildinmi aynısı banada oldu çünkü

  Mustafa 2 ay önce

  instagram da genel bir problem biraz bekleyin eğer geçmezse instagram a mail atın

Anonim 2 ay önce

Merhabalar benim Hesabım geçici olarak kitlendi fakat beni farklı bir mail hesabına atıyor ne yapamam Gerek yardımcı olur msnz

Anonim 2 ay önce

Merhabalar takipçi uygulaması kullanıyordum fakat geçici olarak hesabım kitlendi hesabımda olan maileme yada numara kod geliyor fakat devam ettirdiğimde farklı maile gönderiyor hesabıma giriş yapamıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olur msnz kendiliğinden açılır mı yoksa nasıl aktif hele getirebilirim tekrar lütfen yardimcı olun

Anonim 2 ay önce

güvenlik sebebi ile şifrenizi yeniledik uyarısı alıyorum ve sorunu çözemiyorum. çözüm öneriniz çok iyi olacaktır

  Mustafa 2 ay önce

  biraz bekleyin olmazsa mail atın instagram a

Serkan 2 ay önce

E postamı unuttum,hattimda kapandı.hesabima giremiyorum. Lütfen yardım edin.
@serkan_gny__

  Mustafa 2 ay önce

  merhaba instagram a mail atmanız gerekiyor böyle durumlarda cevap veriyorlar konuyu detaylı bir şekilde anlatın

Serkan 2 ay önce

E postamı unuttum,hatimda kapanmis
Lütfen yardim edin bana
@serkan_gny__

Anonim 2 ay önce

E postamı unuttum, hattimda kapanmis
Lütfen yardım edin
@serkan_gny__

Büşra 2 ay önce

Instagram şifremi güvenliğim için ansızın değiştirmişsiniz kayıtlı olan epostami artık kullanmıyorum facebook bağlantısını doğum tarihlerim aynı olmadığı için eslestiremiyorum Instagram hesabımı geri alabilmem için lütfen yardımcı olabilirmisiniz

  Mustafa 2 ay önce

  instagram kullanıcıların en çok yaşadığı bu problemin başında geliyor, özellikle bugünlerde konu ile ilgili olarak instagram a mail atın size şifrenizi göndereceklerdir

Anonim 2 ay önce

Merhaba. E postam uzerine kurulu iki tane hesabim var kisisel hesabima giris yapamiyrm sifre yenileme baglantisi da eski hesabim icin geliyor. Telefon numarama gonderdik diyorlar ama baglanti gelmedi lutfen yardimci olun

Anonim 2 ay önce

[email protected]

instagram şifrem yanlış diyor bağlantı göndr dediğimde başka hesabımın şifresini yenileme linki paylaşıyor. sonra bana [email protected] adresine bağlantı gönderdik diyor ama öyle adrese sahip değilim giremiyorum

  Mustafa 2 ay önce

  instagram a mail atın durumu izah edin size şifre göndereceklerdir

Anonim 2 ay önce

şifremi biliyorum instagram adresimin adınıda ama şifre yanlış diyor kod al diyorum gmail hesabıma başka instgram adresimin şifresini yenile diye bağlantı geliyor. ve [email protected] bağlantı gönderdik diyor ama öyle bi adresim yok ..çıldıracagım ne yapmalıyım.

  Mustafa 2 ay önce

  instagram a mail atın durumu izah edin size şifre göndereceklerdir

Anonim 2 ay önce

Isdagiram şifremi unutum girişyapamiyorum lütfen bana yardımcı olun

  Mustafa 2 ay önce

  instagram şifrenizi unuttuysanız geri alma işlemini ilk olarak telefon veya e posta üzerinden alabilirsiniz, eğer alamazsanız instagram a mail atmanız durumunda şifremi unuttum yenilemek istiyorum diye mesaj atın şifrenizi size göndereceklerdir.

Anonim 2 ay önce

taryel_05_kullanıcı adım e postam ve cep numarama ulaşamıyorum lütfen yardım edin

  Mustafa 2 ay önce

  tam olarak sorun nedir çalındığını mı düşünüyorsunuz yada hesaba giriş mi yapmıyor,

Anonim 2 ay önce

ftmulker019 kullanıcı adım e postam ve cep numarama ulaşamıyorum lütfen yardım edin

  Mustafa 2 ay önce

  bu durumda instagram a mail atmanızda fayda var, durumunuzu detaylı bir şekilde anlatın

Anonim 2 ay önce

Hesabıma giriş sağlayamıyoruz kod gelmiyor ve kitiltnedi diyor sadece yardımıcı olun lutfenn

  Mustafa 2 ay önce

  biraz bekleyin 1 2 gün sonra tekrar deneyin kod spama düşmüş olabilir endişe etmenize gerek yoktur

Anonim 2 ay önce

İnstagram hesabımdan çok fazla insan çıkardığım için hata verdi şifremi unuttum kod geliyor giriş yapıyor ama akış yenilenmedi diyor. Napmam gerekiyor lütfen yardım edin bana

  Mustafa 2 ay önce

  akış yenilenemedi hatası geldiyse sıkıntı yapmanıza gerek yoktur hatta daha da iyi oluyor bu durumda daha sonra kendiliğinden düzeliyor, endişe etmenize gerek yoktur

Tuba 2 ay önce

İnstagramım geçiçi olarak kilitlendi hatası veriyor. Giriş yapamıyorum. E-posta adresimi hatırlamıyorum, numarama da kod gelmiyor, hiçbir şekilde kod alamıyorum. Hesabım çok eski, bu sorun kod almadan da kendiliğinden çözülür mü ? Lütfen yardımcı olur musunuz ?

  Mustafa 2 ay önce

  çok kod istediyseniz hesap spama düşmüş olabilir biraz bekleyip tekrar deneyin

Nur 2 ay önce

Eposta adresimi unuttum numaramı kabul etmiyor ve numarama kod gelmiyor yardımlarınızı okudum fakat hâlâ açılmadı lütfen hesabı almama yardımcı olur musunuz

  Mustafa 2 ay önce

  kod gelmemesi çok spama yapmanızdan kaynaklıdır. Sürekli kod isterseniz spama atıyor, bu yüzden bir iki gün ara verin tekrar deneyin kod geldikten sonra selfie şeklinde kodu yüzünüz gözükecek şekilde gönderirseniz hesabı alırsınız biraz sabır teşşeküürler

Anonim 2 ay önce

merhaba yardımlarınızı okudum ama hesabıma hala giriş yapamıyorum yardım desteği açılmıyor mail de attım ama geri dönüş almadım yıllardır kullandıgım hesap yardımcı olabilir misiniz?

  Mustafa 2 ay önce

  merhaba şu anda instagram da sorun olduğunu düşünüyoruz çoğu kullanıcı bu hatayı alıyor, mail attıysanız geri açıklamayı yapıp, size dönüş yapacaklardır, biraz sabırlı olmanızda fayda var, şu anda telaşla yapılan her şeyi spam olarak algılıyor instagram. Yani ne profil bilgileri değişiyor, ne resim yüklüyor, hiç bir şey yapmıyor kullanıcılarda bunda acele ediyor, instagram da daha beter spam olarak algılıyor, o yüzden sakin kalın mail e döneceklerdir, teşekkürler

Merve kader 2 ay önce

Cumartesi gününden beri hesabıma giremiyorum güvenliğiniz için şifrenizi değiştirdik diye bildirim çıkıyor numaramın üstüne kod geliyor fakat kabul etmiyor düzelir mi genel bir sorun mu yoksa hesabıma birdaha giris yapamayacak mıyım? Bu konuda yardımcı olur musunuz benim yapmam gereken birsey var mi cevap bekliyorum teşekkür ederim iyi günler

  Mustafa 2 ay önce

  iyi günler aynı dediğiniz gibi cumartesi gününden beri genel olarak herkesin karşılaştığı bir sorun bir şey yapmadan beklemeniz en iyi yol olacaktır, büyük ihtimalle uygulamada bir sıkıntı oldu, bu sebeple bir şey yapmayın daha beter spama düşersiniz büyük ihtimalle bir iki güne düzelecektir. Teşekkürler sorun çözülürse bize tekrar yazarsanız sorun çözülürse. webhakim.com olarak iyi günler dileriz

Esra 2 ay önce

Lütfen yardım edin banaa hesabıma girdim dün beni ınstagramda atmışlar tekrar giriş yapmak istediğimde bana bu hesabın şifresini değiştirdik diyo olmuyo numarayı da kabul etmiyo yardım edin bana acaba 2 üç gu ne kendiliğinden duzelirmi yolsa bizim bişey yapmamız gerekiyor mu allah rızası için bana yardımcı olun lütfen

  Mustafa 2 ay önce

  merhaba instagram da genel bir sıkıntı oldu, heyecan yapmanıza gerek yoktur, kendinize bir kahve alın ve rahatlayın kendiliğinden düzelecektir, eğer düzelmezse yine yazın bakalım neler yapabiliriz, webhakim.com ailesi olarak iyi günler dileriz

Nuray 2 ay önce

Merhaba şifremi yenilemek için e posta gönderiyor ama unuttuğum kullanmadığım bi hesap a gönderiyor.ugrasirken nasıl olduysa yeni hesap olusturdum numaram üzerinden. Bi çözüm bulamıyorum şifre lerimi tek tek deniyorum not alıyorum ipucu olarak verdiği kullanmadığım e posta.adreaini bulmaya çalışıyorum ama hiç bi şekilde sonuç alamadım çok eski hesap olduğu için çok değerli..

  Mustafa 2 ay önce

  instagram a buraya yazdığınız gibi mail atmanızı öneririm detaylıca durumu izah edin geri dönüş yapacaklardır

Anonim 2 ay önce

Merhaba şifremi yenilemek için e posta gönderiyor ama unuttuğum kullanmadığım bi hesap a gönderiyor.ugrasirken nasıl olduysa yeni hesap olusturdum numaram üzerinden. Bi çözüm bulamıyorum şifre lerimi tek tek deniyorum not alıyorum ipucu olarak verdiği kullanmadığım e posta.adreaini bulmaya çalışıyorum ama hiç bi şekilde sonuç alamadım çok eski hesap olduğu için çok değerli..

Zeynep 2 ay önce

Merhaba instagram tarafından şifrem güvenlik sebebiyle değiştirildi diye uyarı veriliyor telefon numaram kayıtlı olmasına rağmen kod alamıyorum.yardımcı olur musunuz

  Mustafa 2 ay önce

  Merhaba bu sorun çoğu kullanıcının karşılaştığı bir sorundur. Instagram maalesef bazen bu hataları yapıyor, güvenlik kodu meselesinde sizi spam olarak algılıyor. Birde siz kod gelmeyince tekrar kod istiyorsunuz, o da daha beter işkilleniyor, acaba bu hesabı sabote etmeyi mi çalışıyor diyor bu siz instagram güvenlik kodu istedikçe o instagram botları daha da işkilleniyor bu şekilde gidiyor, en mantıklı olan iş siz kod istemeyi ilk önce durdurun daha sonra telefondaki çerezleri temizleyin ve en azından 5 gün kod istemeyin sonraki gün bir deneyin, sorun çözülürse bizimle paylaşmayı unutmayın, teşekkürler

Anonim 2 ay önce

Merhaba. Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik. Giriş ekranında “Şifreni mi Unuttun?” bağlantısına tıkla ve hesabına erişmek için talimatları izle diyor. izliyorum . sonrasında kullanıcı adımı veya telefon numarasını yazınca Güvenlik ayarları nedeniyle bu numaraya veya kullanıcı adına bağlantı gönderemiyoruz diyorlar e-postaya gönder diyorum kullanıcı bulanamadı diyor . bana yardımcı olur musunuz?

Peri 2 ay önce

Instagram şifremi unuttum

  Mustafa 2 ay önce

  e mail veya telefon ile instagram şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Anonim 2 ay önce

Merhaba. Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik. Giriş ekranında “Şifreni mi Unuttun?” bağlantısına tıkla ve hesabına erişmek için talimatları izle diyor. izliyorum . sonrasında kullanıcı adımı veya telefon numarasını yazınca Güvenlik ayarları nedeniyle bu numaraya veya kullanıcı adına bağlantı gönderemiyoruz diyorlar e-postaya gönder diyorum kullanıcı bulanamadı diyor . bana yardımcı olur musunuz?

Derda Boz 2 ay önce

Merhaba. Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik. Giriş ekranında “Şifreni mi Unuttun?” bağlantısına tıkla ve hesabına erişmek için talimatları izle diyor. izliyorum . sonrasında kullanıcı adımı veya telefon numarasını yazınca Güvenlik ayarları nedeniyle bu numaraya veya kullanıcı adına bağlantı gönderemiyoruz diyorlar e-postaya gönder diyorum kullanıcı bulanamadı diyor . bana yardımcı olur musunuz?

Serkan 3 ay önce

Mrb istegram hesabım dolandırıcılar tarfında çalındı kapatmak istiyorum .

  Mustafa 3 ay önce

  instagram hesabınız çalındı ise instagram a mail atmanızda fayda var yada bizim instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim yazımızı okuyabilirsiniz

Anonim 3 ay önce

İstegaram hesabım dolandırıcılar tarfında çalındı lütfen kapatmak istiyorum.

Anonim 3 ay önce

İnstagram hesabıma ait telefon numarasını kullanmıyorum. E posta adresimin şifresini de unuttum ve geri alamıyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

  Mustafa 3 ay önce

  instagram a mail atın durumu anlatın

Anonim 3 ay önce

Instagram hesabımın telefon numarasıni kullanmıyorum e postaminda şifresini unuttum nasıl geri alacağımı bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz ?

Yusuf_16xx 3 ay önce

insegram Yusuf_16xx hesabım çalındı geri almak istiyorum

Anonim 3 ay önce

insegram Yusuf_16xx hesabım çalındı geri almak istiyorum

Anonim 3 ay önce

ISTGRAM HESABIM Çalındı. Kapatmak istiyorum..

Anonim 3 ay önce

ISTGRAM HESABIM Çalındı. Kapatmak istiyorum.Yardimcı olurmusunuz..

HATİCE ÇETIN 3 ay önce

Iyi aksamlar ISTGRAM HESABIM Çalındı. Hesabımı kapatmak istiyorum. saygilar

Anonim 3 ay önce

Mail adresimi ve telefon numarami bulamıyorum hesabımı geri almak için ne yapmam lazım

  Mustafa 3 ay önce

  kullanıcı adınızı biliyorsunuzdur bunun için instagram a mail atın durumu izah edin size kod göndereceklerdir o kodu hem yüzünüz gözükecek şekilde hem de kod okunacak şekilde birlikte selfie yaparak çekin tekrar instagram a gönderin size yeni şifre göndereceklerdir.

Anonim 3 ay önce

Instagram hesabıma giremiyorum iki faktörlü doğrulama yaptım ve programdan Instagram’ı sildim şifre yazıyorum ama güvenlik kodu istiyor o konuda alamıyorum hiçbir şekilde bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz

  Mustafa 3 ay önce

  büyük ihtimalle çok denemişe benziyorsunu spama düşmüş olabilir 1 2 gün durun tekrar deneyin

h 3 ay önce

instagram hesabım spamlandı ve kapandı yardımcı olur musunuz ?

  Mustafa 3 ay önce

  tam olarak nasıl spamlandı

Anonim 4 ay önce

Hesabımı yanlışlıkla sildim e-posta adresini unuttum yardımcı olur musunuz

  Mustafa 4 ay önce

  instagrama girip şifremi unuttum kısmına tıklayın kullanıcı adınızı girin

Anonim 4 ay önce

Hesabımı yanlışlıkla sildim e-posta mı hatırlamıyorum yardımcı olur musunuz

enes duman 4 ay önce

instagram hesabım kitlenmiş durumda nasıl açabilirim geri yardımcı olabilirmisiniz

  Mustafa 4 ay önce

  tam olarak sorun nedir

Anonim 4 ay önce

İnstagram hesabim çalinmistir

  Mustafa 4 ay önce

  instagram a derhal mail atın

SENA 4 ay önce

Merhaba instagram hesabım çalındı e posta ve şifresi değiştirirdi nasıl geri kurtarabilirim acil yardım 🙏

  Mustafa 4 ay önce

  merhaba bu konu ile ilgili yazımız var ona bakabilirsiniz detaylı anlatımı var sitemize instagram hesabım çalındı diye aratın çıkacaktır

Anonim 4 ay önce

İnstagram hesabıma giriş yapamıyorum e postam öylesine kayıt olmak için yazılmış bir e mail adresiydi bir yere kayıtlı değildi yani telefon numaram da değişti hesabımı nasıl kurtarabilirim lütfen yardımcı olun

Anonim 4 ay önce

İnstagrama giriş yapamıyorum önceki telefon numaram kayıtlıydı ve şu anki telefon numaram değişti e postam da öylesine açılmış bir e postaydı kayıt olmak için bir yere kayıtlı değildi yani ne yapabilirim böyle bir uygulama var mı yardımcı olun nolur hesabımı nasıl geri alabilirim ?

Anonim 4 ay önce

Yeni telefon aldım.
Numaraya kod gelmiyor e postanın da şifresini unuttum.yardim edebilecek.

Anonim 5 ay önce

Takipçileri silmek için YouTube’dan bir program buldum onu yükledim bir ikilere takipçi silmeyi denedim ve sonrasında hesap başkasının eline geçti şifre değişti yazısı ile karşılaştım şifre yenileye girdiğimde işe eski şifre kullanılamıyor yaZısı ile karşılaştım telefon numarasını giriyorum instagrama giriş için mesaj geliyor fakat tıkladığımda herhangibir birşey olmuyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 🙏Yasin özgör

Mücahit demiray 5 ay önce

İnstagramım çalındı nasıl kurtarabilirim

nizam 6 ay önce

slm telefonum kirildi sifremide bilmiyorum mail adresinide hatirlayamiyorum yardimci olurmusunuz

  Mustafa İyitütüncü 6 ay önce

  kayıt olurken telefon bilgilerini girdiniz mi

Anonim 6 ay önce

Instagram şifremi unuttum

  Mustafa İyitütüncü 6 ay önce

  e posta yolu ile mi yoksa telefon üzerinden mi kayıt oldunuz

Anonim 6 ay önce

Merhaba ins adresi ve şifremi girdiğinde üzgünüz hata oluştu DİE yanıt alıyorum

Anonim 6 ay önce

Adres ve şifremi girdiğimde üzgünüz bi hata oluştu DİE yanıt alıyorum

Anonim 7 ay önce

Şifremi biliyorum ama e postama erişemiyorum giriş yapınca olağan dışı giriş demesi diye yazi geliyor napcam bilmiyorum yardımcı olur musunuz

  Mustafa İyitütüncü 7 ay önce

  bunu sürekli mi denediniz

Anonim 7 ay önce

e-postamı unuttum nasıl öğrenebilirim

Kübra 7 ay önce

E posta adresimi unuttum ne yapmalıyım

Anonim 7 ay önce

Sifremi unuttum amma instagrama giriyor amm esku sifreyi ister ve benim aklimdan cikti.Bulamiyorum.Nasil bula bilirim Ve kod gelmiyo emailime

kadir 7 ay önce

instagram hesabima ulasamiyorum sifremi de unuttum yardim rica ediyorum

  Mustafa İyitütüncü 7 ay önce

  telefon ile kayıt oldunuz mu

kadir havali 7 ay önce

instagrama giremiyorum sifremi posta adresimi unuttum yardim edermisiniz

Anonim 8 ay önce

Ben sifremi ve e posta hesabımı unuttum ne yapabilirim bana yardım edin

Haydar 8 ay önce

Instagram hesabım çalındı.E-posta adresi ve telefon numarası değiştirilmiş giriş kodunu başka benim olmayan e-posta ya gönderiyor ne yapmam lazım yardım edebilirmisiniz lütfen uygunsuz şeyler paylaşıyor

Haydar 8 ay önce

Instagram hesabım çalındı e-posta adresi ve telefon numarası değiştirilmiş giriş kodunu başka benim olmayan e-posta ya gönderiyor ne yapmam lazım yardım edermiş omuz lütfen

Eyup 8 ay önce

Eyup20_İnstagram giriş heasabıma erişemiyorum giriş yaparken eski telefon numarama kod görderdik diyor ve eski numaram kapalı ne yapmam gerekiyor yardım edin

Anonim 8 ay önce

Instagram şifrəmi unuttum

  Mustafa İyitütüncü 8 ay önce

  tlf no ile girmeyi deneyin

Anonim 8 ay önce

İnstagramın şifresini unuttum e postasını da bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz

  Anonim 6 ay önce

  Salam mən lemannn90kodumun email vesifresini unutmuşam

  Anonim 6 ay önce

  Salam insdeqram seyfemin şifrəsini ve e mayil adresini utmusam kömək edin

   Mustafa İyitütüncü 6 ay önce

   kullanıcı adınız ile birlikte instagram a mail atın

Anonim 8 ay önce

Sayın Instagram kullanıcıları şifremi unuttum e postamida bulamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz

seyda 9 ay önce

Mustafa ağabey instagram şifremi biliyorum ama hesaba girerken olağandışı bir giriş denemesi sapladık diyor. numaram kapandı ve gmail adresimi unuttum ne yapmalıyım lütfen yardım et iyi akşamlar diliyorum

  Mustafa İyitütüncü 9 ay önce

  değerli arkadaşım bu konuda size şu şekilde yardımcı olabilirim yapmanız gereken instagram’a mesaj atmanız gerekiyor. Durumunuzu izah edin eğer sizi güvenli bulurlarsa size kod gönderecekler bu kodu A4 kağıdına yazıp kağıt ile birlikte self çekimi yapıp bunuda tekrar instagrama mail atmanız gerekiyor teşekkürler

Anonim 9 ay önce

Mustafa ağabey instagram şifremi biliyorum ama hesaba girerken olağandışı bir giriş denemesi sapladık diyor. numaram kapandı ve gmail adresimi unuttum ne yapmalıyım lütfen yardım et iyi akşamlar diliyorum

Anonim 9 ay önce

SIFREMI bilmiyorum gmail bilmiyorum tel kırıldı nasıl ulasirim

  Mustafa İyitütüncü 9 ay önce

  e posta ile deneyin

ertuğrul 9 ay önce

instagram hesabıma kayıtlı bir mail yok kayıtlı numara da eski numaram güvenlik koduna erişemiyorum dolasıyla girişte yapamıyorum lütfen yardımcı olun [email protected]

Anonim 10 ay önce

Merhaba bana aÇil yardım edin

Anonim 10 ay önce

Instagram şifremi unuttum ve e-posta adresim bilmiyorum birde telefon numarası nı değiştirdim nasıl alırım acilllll yardım..?

Anonim 10 ay önce

Kod gelmiyor lan

Anonim 10 ay önce

Şifremi unuttum ve mail adresimide instagram hesabıma ulaşamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  Mustafa İyitütüncü 10 ay önce

  MErhaba, sorun bildirden ulaşmaya çalıştınız mı veya herhangi bir şekilde iletişim kurdunuz mu instagram ile

Anonim 10 ay önce

İstegram doğrulama kodu nu unuttum nasıl yapabiliriz

Anonim 11 ay önce

Lutfen bana yardim edin e postamin adini biliyorum sifremi unuttdum ama

Mihriban 11 ay önce

Çok acil yardım lütfen

  Mustafa İyitütüncü 11 ay önce

  Direkt instagram’a yazın isterseniz.

Anonim 11 ay önce

İnstagram e postam diğer telefonumda kaldı o numaramıda kaybettim acil yardımcı olurmusunuz

Anonim 11 ay önce

Instagram hesap kurtarma

Anonim 12 ay önce

Kod gelmiyor

polat 1 sene önce

Merabalar lutfen bana yardimci olun kullanici adimi biliyorum ama gmail hesabim eski telefonda kaldi yardim edin lutfen

  Anonim 11 ay önce

  İyi günler aynısı bende de oldu siz açabildinizmi bana yardımcı olun lütfen

Anonim 1 sene önce

Merabalar lutfen bana yardimci olun kullanici adimi biliyorum ama gmail hesabim eski telefonda kaldi yardim edin lutfen