Instagram spam kaldırma, Instagram topluluk kurallarına uymaya dikkat ettiğinizde spam engeliniz ortalama 1 hafta içinde kaldırılacaktır. Ayrıca spamları kaldırmak için topluluk kurallarına uymayan gönderileri silmeniz gerekmektedir.

Instagram Hesabım Geçici Olarak Kitlendi [Çözümü] İçin TIKLAYIN…

Instagram Spam Kaldırma

Instagram Spam Kaldirma

Instagram spam nasıl kaldırılır? diyorsanız doğru adrestesiniz. Bilindiği üzere Instagramda çok çeşitli spam cezaları bulunmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biride instagram topluluk kurallarına uyulmamasıdır. Spamları hemen kaldırmak için topluluk kurallarına uymayan gönderileri silmeniz gerekmektedir. Ayrıca bir daha böyle spam olacak gönderiler paylaşılmamalıdır.

Instagram topluluk kurallarına uymaya dikkat ettiğinizde spam engeliniz yaklaşık 1 hafta içinde kaldırılacaktır.

Instagram Hesabım Çalındı [NASIL KURTARIRIM] ÇÖZÜLDÜ  TIKLAYIN…

Instagram Spam Nasıl Kaldırılır 2021

Instagram Spam Nasil Kaldirilir

Instagram uygulamasında bilindiği üzere 2 tür spam bulunmaktadır. Birincisi sizin kendi hatanızda kaynaklı diğeri de farklı kullanıcıların size spam atmasından kaynaklı olan cezalardır.

Instagram kullanıcıları sizi çekemediyse size spam atabilir. Diğer yandan ise yaptığınız yorumlar gönderdiğiniz isteklerden dolayı da spam yiyebilirsiniz. Böylelikle instagram size spam cezası verebilir. Diğer yandan ise Instagram spam kaldırma işlemlerinin hepsine göz atalım.

1- İlk olarak topluluk kurallarına uymaya dikkat etmelisiniz. Buradan https://webhakim.com/instagram-yardim-destek-hatti-musteri-hizmetleri.html detaylarına bakabilirsiniz. Ayrıca topluluk kurallarından spam aldıysanız belirli bir zaman paylaşım yapmamalısınız.

2- Bu çok önemli hesabınız spam cezası aldıysa paylaşım yaparak kullanıcılardan spamı kaldırmak için beğeni ve yorum isteyin. Diğer yandan ise hikayenizde arkadaşlarınızda yardım isteyerek yorum yapmasını sağlayabilirsiniz. Spamlar anında kalkacaktır.

Not: Instagram uygulamasında hiç bir şeyin aşırısına gitmeyin.

Instagram Şikayet Formu [ÇALINAN VEYA SAHTE AÇILAN HESABI KAPATMA İÇİN  TIKLAYIN…

Instagram Spam Silme Formu

Instagram Spam Silme Formu

İlk olarak buradan instagram tüm formlarına ulaşabilirsiniz. Instagram topluluk kurallarına uymanız gerekmektedir.

  • Instagam paylaşımlarınız cinsel içerikli görseller içeriyorsa spam her an gelebilir. Bu gönderileri paylaşmamaya dikkat edin.
  • Instagram uygulamasında çok fazla şekilde yorum yapmak spama neden olacaktır.
  • Kullanıcıların gönderilerine ırkçı, taciz edici ve  rahatsızlık verici yorumlar yapamazsınız.
  • Instagram uygulamasında seri şekilde takip istediği atmayınız. Kullanıcılar istekleri geri çevirirse, Instagram rahatsızlık verici davranış olarak algılar ve hesabı spamlar.

Instagram Spam Ne Zaman Kalkar?

İnstagram spam cezası, topluluk kurallarını ihmal etmeyen ve spam cezasından sonra herhangi bir istenmeyen davranışta bulunmayan hesaplar için 1 hafta sonra ortadan kalkmaktadır.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER