Topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz çözümünde ilk olarak instagram uygulamasından çıkın. Ön bellek ve çerezleri temizleyin. Telefonu kapatıp tekrar açın. Daha sonra kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi girin. Instagram’a giriş yapın.

Topluluğumuzu Korumak için Bazı Hareketleri Kısıtlıyoruz Ne Demek?

Instagram “Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildirin” uyarıda kullanıcının yaptığı kural dışı işlemden dolayı hesaba yapılan engelleme işlemidir.

Yani çok fazla hesabı takip ederseniz. Herhangi bir yorumda konu ile alakasız çok fazla hastag kullanırsanız. 100’den fazla kişiye arkadaşlık isteği gönderirseniz. Video ve fotoğraf paylaşımlarını seri şekilde yaparsanız. Bunların hepsi instagram hata vermesine neden olmaktadır.

Topluluğumuzu Korumak için Bazı Hareketleri Kısıtlıyoruz Çözümü

Toplulugumuzu Korumak icin Bazi Hareketleri Kisitliyoruz

Instagram hata çözümü için yapmanız gerekenlere bakalım.

1- İlk olarak instagram uygulamasını kapatın.

2- Daha sonra çerezleri temizleyin.

3- Telefonu kapatın biraz bekleyin.

4- Daha sonra instagram’a kullanıcı bilgileriniz ve şifrenizi girin.

Instagram neden sürekli işlem engellendi diyor?

Günde 1 den fazla paylaşım yapan kişilerde oluşan bu sorundur. Instagram algoritmasının spam testiyle alakalıdır. Aşırı takip isteği göndermek hataya neden olacaktır.

Instagram kısıtlaması ne zaman kalkar?

Instagram hesaplar herhangi bir engelleme ile karşılaşmadığı zaman kaldırmaktadır. Bu süre hesaptan hesaba değişkenlik gösteren ortalama 24 saattir. Instagram tarafından verilen takip ve beğeni engelini kaldırmak için 24 saatlik bir bekleme süresi gerekir.

Feedback Required Ne Demek?

Instagram uygulamasının politikalarına uymayan davranıştır. Kültürleri, inançları ve yaş aralıkları son derece çeşitli olan zengin topluluğumuzun bir yansımasıdır. Instagram’ı kullanmanız, bu kuralları ve Kullanım Koşullarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu kuralların dışına çıkarsanız içeriğiniz silinebilir. Hesabınız kapatılabilir yada başka kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!