Instagram takipçileri nasıl gizlenir, diyorsanız doğru adrestesiniz. Bilindiği üzere dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen Instagram, farklı özellik ve yenilikler ile kullanıcılarına kolaylıklar sağlıyor. Yalnız kullanıcıların en çok aradığı instagram takipçi gizleme konusunda kendi içerisinde bir çözüm bulmuş değil. Bu yüzden de kullanıcıları farklı çözümler aramaktadır. Peki, instagram takipçilerimi nasıl gizlerim, diyorsanız hemen bakalım.

Instagram Takipçi Gizleme Nasıl Yapılır? 1. Yöntem

Instagram Takipci Gizleme Nasil Yapilir

Instagram takipçi gizlemede ilk yöntem hesabı gizlemektir. Hesabı gizlediğiniz takdirde takipçilerinizi sizinle arkadaş olmayanlara karşı gizlemiş olursunuz. Peki, instagram hesabı nasıl gizlenir, bakalım.

1- İlk olarak Instagram‘ a giriş yapın.

2- Profil sayfanıza gelin ve sağ üst kısımda Ayarlar kısmına tıklayın.

3- Sol kısımda bulunan seçenekler listesinde Hesap sekmesine gelin.

4- Son olarak Gizli Hesap kısmını aktif hale getirin.

Bu şekilde yaptığınız takdirde sadece takipçileriniz sizin resim ve takipçilerinizi görebilir. Tabi onaylamadığınız takdirde bunların hiçbiri gözükmez. Bu sebeple Instagram profil gizleme taktiğini kullanarak bu şekilde bir çözüm bulabilirsiniz.

Instagram Takipçi Gizleme Nasıl Yapılır? 2. Yöntem

Instagram takipçi gizleme ikinci yöntem olarak hangi arkadaşınızdan takipçinizin görünmesini istemiyorsanız, onu arkadaşlıktan çıkarabilirsiniz. Zaten hesabınızda gizli olduğundan dolayı, artık takipçileriniz o kişiden gizlenmiş olacaktır.

Instagram Takipçileri Arkadaşlardan Gizleme

Instagram takipçileri arkadaşlardan gizleme konusunda Instagram uygulamasında kendi içerisinden bir çözüm bulunmamaktadır. Bazı kişiler bilindiği üzere Instagram takipçi gizleme uygulaması aramaktadırlar. Maalesef böyle bir şey de yoktur. Diğer yandan çözüm olarak Instagram takipçileri arkadaşlardan gizlemek istiyorsanız, görmesini istemediğiniz arkadaşınızı arkadaşlıktan çıkarabilirsiniz. Bu şekilde takipçilerinizi artık göremeyecektir.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!