Snapchat Hesap Dondurma ve Snapchat Hesabı Silme

Ana Sayfa Haber Sosyal Medya Snapchat Hesap Dondurma ve Snapchat Hesabı Silme
  

Okuma süresi : dakika


Son yıllarda özellikle gençler arasında popüler bir uygulama olan Snapchat, fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olarak tanındı. Uygulamanın öne çıkmasını sağlayan “köpek filtresi” ile beraber çok sayıda özelliği de bulunuyor. Bu makalemizde snapchat hesap dondurma, snapchat hesabı silme, snapchat silme, snapchat hesap silme, snapchat kapatma, snap dondurma ve hesap silme ile ilgili sizleri bilgilendirmeyi umuyoruz.

Reklam ucuz duvar kağıdı

Uygulamanın en iyi yanı yapılan paylaşımlar, arkadaşlarınızla yazışmalarınız vb. bir süre sonra yok oluyor. Bu sayede de gizlilik prensipleri yüksek olan kişilere hitap ediyor. Ancak yine de, gizlilik sorunları olan kullanıcılar olabiliyor ve hesaplarını silmek istiyorlar.

snapchat hesabı silme

Snapchat bir bağımlılık uygulaması olabilir. Uygulamayla gönderdiğiniz videoların tüm resimlerinin görüntülenmesinden sonra filtreler ve çıkartmalar ile eğlenceye kapılmanız kolaydır.

Ancak yeni Snap Map özelliğinden ve potansiyel gizlilik etkilerinizden memnun değilseniz veya yeterli miktarda ağ paylaşımına sahipseniz hesabınızı silmeye hazırsınız demektir. İşlem yalnızca birkaç dakika sürer ve ihtiyacınız olan tek şey hesap bilgilerinizdir.

Ancak snapchat bu konuda size pek yardımcı olmuyor. Bugünkü yazımızda, sizlere snapchat hesabının nasıl silineceğini adım adım anlatacağız. İşlemleri bilgisayar üzerinden yapmanızı öneririz. Snap dondurma işlemine dilerseniz bakalım. Snapchat kapatma işlemini akıllı telefonlarınızla yapabilirsiniz.

Snapchat Hesabı Silme – Snapchat Silme

Not: Snapchat hesabı silme ve snapchat dondurma işlemini videomuzu izleyerek kısa bir sürede yapabilirsiniz. Malesef, iPhone için Snapchat uygulamasından hesabınızı silemezsiniz.

Aşağıdaki videomuzda snapchat hesap silme, snapchat silme ve snapchat hesabı silme işlemleri masaüstü, android ve ios cihazlarında test edilmiştir.

Snapchat hesap silme, snapchat kapatma ve snapchat dondurma

 1. Öncelikle, snapchat hesabınızı silmek için https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account <- buradaki bağlantıya tıklayın.
 2. Girdiğiniz sayfada, snapchat kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanız gerekecek. Giriş yapıp devam edin.
 3. Girişten sonra hesabınızı silmeniz için sizden onay istenecektir. Silme işlemini sürdürmek için onaylayın.
 4. Son olarak, kullanıcı adı ve şifrenizi tekrardan yazıp “Delete Account” (hesabımı sil) butonuna basın.
 5. Buraya kadar hesabınızı silme işlemini yaptınız.
 6. İşlemi yaptıktan sonra hesaba hiç girmesseniz, 30 gün sonra kalıcı olarak snapchat hesabınız silinecektir. Ancak hesabı dondurmak istediğimiz için bu işlemleri yapıp, hesabımıza girmiyoruz. Ancak hesabımızın silinmemesi için 29. gün kesinlikle hesaba giriş yapmanız gerekiyor. Yoksa hesabınız tamamen silinir.
 7. Dilerseniz bu tarihi not alın ve 29 gün sonra tekrar hesabınıza giriş yapın.

Hesap silme veya snapchat hesap dondurma işleminiz başarıyla tamamlandı.

Snapchat hesabını nasıl etkinleştiririm ?

snapchat hesabı silme

Snapchat hesabınızı silme konusuna ilişkin ikinci düşünceleriniz varsa, hesabınızı bir an önce yeniden etkinleştirebilirsiniz.

 1. Snapchat’ı iPhone’unuzda veya iPad’inizde açın.
 2. Oturum Aç’a dokunun.
 3. Eski Snapchat kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.
 4. Snapchat, hesabınızı yeniden etkinleştirmek isteyip istemediğinizi sorduğunda Evet’e dokunun.
 5. Tamam’a dokunun.
 6. Snapchat, hesabınız yeniden etkinleştirildiğinde size bir e-posta gönderir.
 7. Snapchat uygulamasına giriş yapın.

Önerilen Yazılar:

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir