Eskiden Yalçın Abi’nin yaşlandırma tekniği ile yaşlandırma diye bir terim vardı, bu artık teknolojinin ve uygulamaların sayesinde başka bir boyuta geçti. Sizler için yaşlandırma uygulaması listesini hazırladık. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yaşlandırma Uygulaması

Online yaşlandirma efekti ve en iyisi olan tümünü derledik. Aşağıdaki yerden hepsine bakabilirsiniz.

1- FaceApp

yaslandirma uygulamasi faceapp indir

FaceApp, neredeyse piyasanın için bulunan yaşlı gösteren uygulama içinden en iyilerindendir. Son olarak çıkardığı yaşlandırma filtresi ile dünya çapında üne kavuşan uygulama listenin başında bulunmaktadır.

Değişik ve farklı filtreleri sayesinde hepsinden bir adım öne çıkmaktadır. Aileniz, arkadaşlarınız veya çevrenizle yaşlandırma uygulaması ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.

FaceApp iOS üzerinden indirmek için tıklayın.

FaceApp Android üzerinden indirmek için tıklayın.

2- Make Me Old

yaslandirma uygulamalari

New Visions Studio tarafından ileri teknoloji ile Make Me Old isimli yaşlandırma uygulaması 2020 yılında sizlere mükemmel seçenekler sunmaktadır.

Yaşlandırma uygulaması Android işletim sistemine özel olan Make Me Old; yüz şekli değiştirme, yüz ayarlama gibi farklı düzenlemeler yapılabilmektedir.

Make Me Old Android üzerinden indirmek için tıklayın. 

3- Face Age Camera

yaslandirma uygulamalari 2020

HK Apps Mobile tarafından geliştirilen, Face Age Camera fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Sadece Android işletim sistemine özel olan uygulama, resimlerinizi tarayarak kaç yaşında olduğunuzu tahmin edebilmektedir.

Face Age Camera Android üzerinden indirmek için tıklayın.

4- Snow

yaslandirma uygulamasi indir apk

Yaşlandırma efekti uygulamaları arasında olan ve diğer uygulamalara göre bir adım önde olan 200 milyon kullanıcıya sahiptir. Bu uygulama, yaşlanmış halinizi farklı versiyonlarını revize edebilmektedir. Ayrıca çeşitli şekilde düzenleme yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Snow Android üzerinden indirmek için tıklayın.

Snow iOS üzerinden indirmek için tıklayın.

5- Age Face

yaslandirma programi 2020

Age Face yaşlandırma uygulaması sadece Android işletim sistemine sahip telefonlar için düzenlenmiş fotoğraf uygulamasıdır. Özelliğinde daha önce çekmiş olduğunuz resimleri ve öz çekimleri uygulama ile yaşlandırabilirsiniz.

Age Face Android üzerinden indirmek için tıklayın. 

6- AgingBooth

yaslandirma uygulamasi indir 2020

Yaşlandırma uygulaması ile fotoğraflarınızı yaşlandırabilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Uygulama ile hemen 60 yıl atlayabilirsiniz ve nasıl göründüğünüze bakabilirsiniz.

AgaingBooth Android üzerinden indirmek için tıklayın.

AgaingBooth iOS üzerinden indirmek için tıklayın.

7- Oldify

online yaslandirma efekti

Oldify uygulaması ile tam bir yaşlı gibi gözükebilirsiniz. Resimde istediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz. Hem iOS hemde Android işletim sistemi üzerinden indirebilirsiniz.

Oldif iOS üzerinden indirmek için tıklayın.

Oldify Android üzerinden indirmek için tıklayın. 

8- Age Editor: Face Aging Effects

genclestirme programi indir

Yaşlandırma uygulaması ile fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Age Editor:Face Aging Effects ile bembeyaz bir saça hazırlıklı olun, gerçeğe benzer filtreleri ise mükemmelliğe yakın.

Age Editör: Face Aging Effect uygulamasını iOS üzerinden indirmek için tıklayın.

Age Editör: Face Aging Effect uygulamasını Android üzerinden indirmek için tıklayın.

9- Old Face

yaslandirma programi 2020 webhakim

Old Face uygulaması yaşlandırma teknikleri ile tüm taleplerinize cevap vermektedir. Resimler üzerinde istediğiniz tarzda oynamalar yapabilmektesiniz. Yalnızca Android işletim sisteminde kullanılan uygulamayı farklı sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Old Face uygulamasını Android üzerinden indirmek için tıklayın.

10- Aging Old Face Camera

yaslandirma programi 2020 indir ucretsiz webhakim

Aging Old Face Camera ile en iyi yaşlandırma efektine sahip olabilirsiniz. İnanılmaz teknik özellikleri ile yaşlandırma uygulamasında çığır açmıştır. Fotoğraf düzenleme, yüzünüzde değişiklik yapma, filtreler uygulama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Aging Old Face Camera Android üzerinden indirmek için tıklayın.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!