Android işletim sistemi, üstün özelliklerinden dolayı milyarlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Google tarafından geliştirilen ve her geçen gün yeni özellikler eklenen Android işletim sisteminde bir çok varsayılan uygulama mevcuttur.

Ses Düzenleme Programı Listesi

Ses Birleştirme Programı Android

Ses birleştirme programı Android cihazlar henüz varsayılan bir ses düzenleme uygulaması ile birlikte gelmemektedir. Bu yazımızda gündelik işlemlerinizi basit ve etkili şekilde gerçekleştirmenizi sağlayabilecek Android için ses düzenleme uygulamalarını sıralayacağız.

1. PocketBand Pro

Bu uygulamanın her Android cihazda olması gerektiğini düşünmekteyiz. Bu uygulama ile döngüleri, karıştırma efektlerini, bass eklemelerini, ses kayıtları ve ayrıştırma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde doğrudan zil sesi atamaları yapabilirsiniz. Uygulama, hazırladığınız çalışmayı diğer kişiler ile paylaşmaya da olanak sağlıyor.

2. MP3 Cutter

MP3 Cutter, müzik dosyalarını kolay ve basit bir şekilde düzenlemek için en iyi araçtır. Bu uygulama ayrıca ses dosyalarının birleştirilmesini de destekler.

Uygulama, müzik düzenlemelerini çok kolay ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır. Müzik kesme ve birleştirme işlerini basitçe yapabileceğiniz güzel bir uygulama.

MP3 Cutter İNDİR Android

MP3 Cutter İNDİR iOS

3. Media Converter

Android’iniz için, dil desteği de sunan bir başka en iyi ses düzenleme uygulaması. Media Converter, her türden medya formatını popüler medya formatlarına dönüştürmenizi sağlar. Mp3, mp4 mpeg4, aac, Ogg, Avi (mpeg4, mp3), MPEG (mpeg1, mp2), Flv (Flv, mp3) ve WAV. Ayrıca, ses profilleri: kolaylık sağlamak için m4a (yalnızca aac-audio), 3ga (sadece aac-audio), OGA (sadece FLAC-audio) formatlarını destekler.

4. ZeoRing – Zil Sesi Düzenleyicisi

ZeoRing, kolay zil sesi düzenleme, bu zil seslerini kişilerinize atama ve varsayılan ses tonları yapma işlemleri için kullanışlı bir kullanıcı arayüzü sağlar. MP3, AAC, AMR, WAV dosyalarınızı kolayca kırpabilir ve zil sesleri, bildirim ve alarm olarak seçebilirsiniz.

5. WavePad Audio Editor

Üstte yer alan uygulamalara ek olarak Android cihazınızda kullanmayı seveceğiniz çok güzel bir ses editörü uygulamasıdır. WavePad ücretsiz bir ses düzenleme uygulamasıdır. Kaydetme, düzenleme, efekt ekleme, birleştirme gibi işlemleri yapabilmenizi sağlar. Ayrıca WavePad ile oluşturduğunuz içerikleri doğrudan arkadaşlarınız ile paylaşabilme imkânına sahipsiniz.

6. Music Maker Jam

Music Maker Jam ile binlerce profesyonel örneği birleştirebilir ve müzikal fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Vokal, rap veya rastgele sesleri kaydedin ve mix’inize doğru dengeyi sağlamak için 8 kanallı mikseri kullanın. Uyum editörü ve gerçek zamanlı efektler gibi genişletilmiş özellikleri de barındırmaktadır.

7. Mp3 Cutter & Merger

Mp3 Cutter & Merger, Mp3 dosyalarını kesmek ve birleştirmek için kullanılan bir Android uygulamasıdır. Şarkıları isteğinize göre özelleştirebilirsiniz. Sesin seçilmiş bir bölümünü oynatırken, bir gösterge imleci ve otomatik kaydırma dalga biçimi görebilirsiniz. Bu dalgayı yakınlaştırabilir ve şarkıyı istediğiniz mükemmel pozisyondan itibaren kesebilirsiniz.

8. Lexis Audio Editor

Yeni ses kayıtları oluşturabilir veya editör ile ses dosyalarını düzenleyebilirsiniz. Dosyaları istenen ses biçiminde kaydedebilirsiniz. Deneme sürümü WAV, M4A, AAC, FLAC ve WMA formatında kaydetme dahil tüm özelliklere sahiptir. MP3 formatında kaydetme seçeneği sadece ücretli sürümde kullanılabilir.


Kaynak : https://techviral.net/best-audio-editing-apps-for-android/
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!