Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma işlemini QR kod ile yapabilirsiniz. Kodu Whatsapp mesajlarına ulaşmak istediğiniz kişinin Whatsapp hesabından okutun. Mesajları okutabilirsiniz.

Not: Genel olarak aileler çocuklarını güvende tutmak için bu yöntemlere başvurmaktadır. Tabi şunu da belirtmek isteriz ki, başkasının mesajlarını okumak izinsizce suçta teşkil etmektedir.

Wpmesaj.ml Whatsapp Mesaj Görme

WhatsApp mesajlarını okumak için aracı olduğunu iddia eden bu uygulamayı teknoloji ve sosyal medya editörü uzman ekibimiz ile sizler için deneyimlemeye çalıştık.

Öncelikle websitesi başkalarının whatsapp mesajlarını görebilmemizi sağladığını iddia ediyor. Ancak daha websitesine girmeden aldığımız hata akıl alacak cinsten değil!

Merak ettiniz değil mi?

Websitesine girdik ve karşımıza çıkan sonuç bu şekilde oldu.

Wpmesaj.ml Whatsapp Mesaj Görme

Şimdi tavsiyemiz bu websitesine kullanıcıların tabi ki giriş yapmaması üzerine olacak. Çünkü websitesine giriş yaptığınızda istenmeyen virüsler cihazınıza bulaşabilir. Var olan sosyal medya hesaplarınızı kaybedebilirsiniz. Şifreleriniz ve diğer banka hesaplarınız vb. birçok hesaplarda bunlara dahil olabilir.

O yüzden çok dikkat etmekte fayda var!

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Sitesi

Baskasinin WhatsApp Mesajlarini Okuma

Başka kişilerin WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Bunlar için bir çok site bulunmaktadır. O siteler bilgilerinizi istemektedir. Tabi bu sitelere ne kadar güvenilir.

Başkasının Mesajlarını Okumak Mümkün Mü?

Başkalarına ait mesajları okuyabilirsiniz. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır.

İcabında siz başkasının mesajlarını okuduğunuzda karşıdaki kişi bunu görebilir. Çünkü siz mesajı okuduğunuzda görüldü olacaktır. Kullanıcı da bunu anlayabilir.

Google Drive ile Başkasının Whatsapp Mesajı Nasıl Okunur?

Geçmişe dönük mesajları Google Drive yolu ile okuyabilirsiniz. Bu yolla WhatsApp hesabı konuşmaları sık aralıklar ile mail adresine gönderilmektedir.

Geçmişe yönelik günlük, haftalık veya aylık yedekleme seçenekleri ile konuşma yedeklerini kopyalanarak Google Drive hesabına gönderir.

Diğer yandan ise WhatsApp uygulamasından Ayarlar kısmına giriş yapıp sohbet yedeği kısmına girin. Yedeklerin hangi e posta adresine göndermenizi soracaktır.

E posta adresini yazdığınızda sohbet yedeği bu e posta hesabına ait Google Drive kayıt edilmektedir.

WhatsApp Mesaj Görme

WhatsApp mesaj görme yollarını tek tek anlatmaya çalıştık. WhatsApp mesaj görme uygulamasını, programlarını derledik.

UMobix

Aileler genellikle çocuklarını sanal ortamdaki tehlikelerden korumak için bu uygulamaları tercih etmektedir. Yani çocuğunuzda olsa telefonuna uygulamayı yüklüyorsanız bilgisi olması gerekmektedir.

Uygulama ücretlidir. Uygulama 3. part bir uygulama olduğu için sorumluluk tamamıyla size aittir. Güvenirliği bilinmemektedir.

Uygulamaya buradan gidebilirsiniz.

QR Kod ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

QR kodu taratıp başkasının WhatsApp hesabına erişmektir. Bilgisayardan veya telefondan tarayıcı kısmına giriş yapıp web.whatsapp.com adresine tıkladığınızda QR KOD gösterilir.

Bu kodu Whatsapp mesajlarına ulaşmak istediğiniz kişinin WhatsApp hesabından okutun. Bu yöntemle okuyabilirsiniz.

[WhatsApp Gönderilen Mesajı Silme] Tıkla Öğren…

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Ücretsiz)

Başkasının mesajlarını gösterdiğimiz yöntemler ile okuyabilirsiniz. En güvenli yöntem ise Google Drive yoludur. Ayrıca QR kodu da güvenli bir yöntemdir. Bu yöntemler tamamen ücretsizdir.

Android Cihazlarda Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Android işletim sistemini kullanıyorsanız, QR kodu ile mesajları okuyabilirsiniz. Android akıllı cihazlarda çocuklarınızın bu yöntemle mesajları kontrol edebilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma iPhone

QR kod ve Google Drive yöntemini kullanarak mesajları okuyabilirsiniz. Bu yöntemleri kullanarak çocuğunuzu kötü arkadaşlarına karşı koruyabilirsiniz. Aynı sistemi yukarıdaki anlattığımız sistemden bakarak yapabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Suç Mu?

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak yasal olarak suçtur. Özel hayatın gizliliğini ihlal ettiğiniz için iş yasal sürece girebilir.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programsız

WhatsApp mesajlarını programsız bir şekilde okuyabilirsiniz. QR kodu yöntemi ile yapabilirsiniz. Fakat burada şöyle bir sıkıntı bulunmaktadır. WhatsApp mesajı sahibinden önce açarsanız bu anlaşılır. Problem yaşayabilirsiniz.

İlgili İçerik

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER