Günümüzde popülerliğini en çok artıran oyunların başında Brawl Stars geliyor. Dünya genelinde oyunlar arasında en çok indirilen ve online olarak oynanan oyun bir çok oyun sever tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle oyun için güncellemeleri ve sürekli yeni karakter gelmesi ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Öyle ki dünya çapında bile turnuvalarda düzenleniyor. Peki yoğun ilgi gören oyun nasıl oynanır. Bunun ilk önce oyunu indirmeniz gerekmektedir. Brawl Stars indir seçeneği oyunu yükleyip oynayabilirsiniz. Bunun detaylarını sizler için tek tek derledik.

Brawl stars indir pc seçeneğini aşağıdaki makalenin detaylarında bulabilirsiniz. Lütfen resmi olmayan sitelerden oyunu indirmeye çalışmayın.

Brawl Stars İndir

brawl stars indir pc

Brawl Stars bilgisayara indirmeniz için yapmanız gerekenler var. Detaylarına bakalım.

1- İlk olarak aşağıdaki linke tıklayın.

2- Bilgisayarınıza indirin.

3- Daha sonra kendinize uygun aşağıdaki seçeneklerden birini seçin ve brawl stars oyununu pc’de oynayın.

Brawl Stars PC İndir

Brawl Stars Pc’de Oynama (Android Oyunları Bilgisayarda Açmak)

Brawl Stars Resmi Uygulama indir (Orjinal)

Brawl Stars App Store indir (Orjinal)

APK Dosyasını PC’de Açma

Brawl Stars APK Ücretsiz İndir

Supercell tarafından ilk olarak 2017 yılında, beta sürümü çıkartılmış tempolu, strateji içeren online oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Diğer yandan ise Brawl Stars, dünya genelinde 2018 yılında herkese açılmıştır. Oyun 2020 yılında Çin’e yayınlandı. Bu arada oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulamadır.

Brawl Stars Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

brawl stars indir pc

Brawl Stars, farklı oyun modlarında, karakterler aracılığı ile rakip takımı yada oyuncuları yok etmek için oynanır. Oyuncular karakterlerini oyunda seçer ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verir. Rakibe vurduğunuz için ekstra ulti kazanırsınız ve avantaj sağlarsınız.

Oyun için savaşçılar Brawl Pass‘teki kutulardan yada savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen yıldız gücü ve aksesuar adı verilen kilitlenebilir özellikleri vardır. Ayrıca kostümler satın almak mümkündür. Bu arada yine oyunda farklı oyun karakterler ve modları vardır.

Brawl Stars Oyun Modları

Elmas Kapmaca:

brawl stars indir pc

Oyundaki ilk oyun modu olmak ile birlikte en çok oynanan oyundur. Oyun 3’e 3 takımlar halinde oynanmaktadır.

Oyun 3. 30 saniyede biter. Bu kısımda ise haritanın ortasında bulunan elmas madeninden aralıklarla elmalar çıkan bu modda ise son elmas çıktıktan sonra 30 saniyelik geri sayım başlar. Diğer yandan ise 10 tane elması 15 saniyeliğine taşımayı başaran takım, oyunu kazanmaktadır.

Hesaplaşma:

brawl stars indir pc

2 kişi yada tek kişi oynanabilen bir moddur. Ayrıca bu modda hedef, arenada hayatta kalan son kişi olmaktır. Bu kısımda tek kişi oynarken sağlığını tamamen kaybetmenin telafisi yoktur.

2 kişi oynarken takımdan 1 kişi hayatta kaldığı sürece diğeri bekleme süresinin ardından tekrar canlanmaktadır.

Savaş Topu:

brawl stars indir pc

Bu oyunda yine en çok oynanan oyunlar arasındadır. 3’e 3 takımlar halinde oynanmaktadır. Bu arada bir maçın süresi 2.30 dakikadır.

Eğer gol atılmaz yada eşitlik bozulmazsa maç 1 dakika daha oynanır. Bu modda hedef, başlangıçta haritanın ortasında bulunan topu alarak rakip kaleye gol atmaktır.

Sıcak Bölge:

3’e 3 takımlar halinde oynanır. Burada ortadaki bölgelerin hepsini tamamlayan takım kazanır. Ortada 1, 2 veya 3 bölge bulunur.

Brawl Talk

Brawl Stars’a gelecek yeni güncellemeyi bilgilendirmek maksadıyla çekilen videodur. Son olarak ise Brawl Stars’ın resmi YouTube kanalında yayınlanmaktadır.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER