Fotoğraf netleştirme işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bulanık fotoğrafları netleştirme programsız yada programlı olarak yapabileceğiniz gibi hem bilgisayarınızdan hem de akıllı telefonlarınızdan yapabilirsiniz.

Fotoğraf netleştirme uygulamaları, bulanık veya düşük kaliteli fotoğrafları iyileştirmek ve netleştirmek için kullanılan yazılımlardır.

Bu tür uygulamalar, gelişmiş görüntü işleme algoritmalarını kullanarak fotoğraflardaki bulanıklığı azaltmaya çalışır ve netlik düzeyini artırmaya yardımcı olabilir.

Telefonda Fotoğraf Netleştirme Uygulaması

Telefonda Fotograf Netlestirme Uygulamasi

Telefonda fotoğraf netleştirme uygulamalar ile kolayca düzenleyebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz uygulamaları Google Play’den indirerek fotoğraf netleştirme işlemeni yapabilirsiniz.

Fotoğraf netleştirme işlemini online olarak yapmak isterseniz: https://webhakim.com/fotograf-netlestirme-online.html

Remini

Fotoğraf geliştirici ve netleştirici Remini ile fotoğraflarını netleştirin.

Remini iOS İNDİR

Remini Android İNDİR

Resmi Keskinleştir

Fotoğraflarınızın netliğini kolaylıkla artırır.

  • Keskinlik, “keskin olmayan maske” görüntü işleme tekniğine dayanır.
  • Herhangi bir görüntüyü keskinleştirmek için 1 saniyeden az sürer.
  • Bileme çok fazla resimdeki sesleri artırabilir.

Resmi Keskinleştir Uygulamasını İNDİR

Fotoğraf Düzenleyici PRO

Fotoğraf Düzenleyici PRO ortalama bir kullanıcı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı veri bulunmaktadır.
  • Kırmızı gözü silme
  • Etiketler Ekleyin

Fotoğraf Düzenleyici PRO İNDİR

Bu programlar ile bulanık fotoğrafı netleştirme işlemini yapabilirsiniz. Aklınızda herhangi bir soru olursa, bize yorum kısmında yazarak sorularınızı ulaştırabilirsiniz.

Fotor

Fotor, kullanıcı dostu bir arayüze sahip çevrimiçi bir fotoğraf düzenleme platformudur. Netleştirme ve düzenleme araçları sunar.

Siteye buradan giriş yapabilirsiniz.

Luminar

Luminar, fotoğraf düzenleme için kullanılan bir başka yazılımdır. Yüksek kaliteli düzenleme özelliklerine sahiptir ve netleştirme araçları sunar.

Siteye buradan gidebilirsiniz.

Resim Netleştirme Online

fotograf netlestirme webhakim

Programsız olarak fotoğraf netleştirme artık çok kolay.

Vaktinizi almayacak sizi fazla uğraştırmayacak olan fotoğraf netleştirme sitesi işlemi ile resim netleştirme işlemini yapabilirsiniz. Şimdi sizlere sıralayacağımız sitelerden kolayca fotoğraf netleştirme yapabilirsiniz.

Bu sitelerden gönül rahatlığı ile fotoğraf netleştirme işlemi yapabilirsiniz. Artık tost makinesi ile mi çektin kavramı bu siteler sayesinde tarihe karışacaktır.

Bilgisayarda Fotoğraf Netleştirme Programı (Photoshop İle Resim Netleştirme Nasıl Yapılır)

fotoğraf netleştirme sitesi

Bilgisayarda bulanık fotoğrafları netleştirmeyi, Photoshop uygulaması ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayalım.

  • İlk olarak resmi çok daha keskin hale getirmek için Photoshop filtresinden kullanacağız. Bunun için resmi açın ve katmanı çoğaltın. Resim çoğaltmayı layer seçiliyken Ctrl + j tuşuna basarak yapınız.
  • Katmanın kopyası oluştuğunda Filter, Other, High Pass filtresini uygulayın.
  • Radius alanına değer vermek güç çünkü resmin kalitesine ve ayarlarına göre değişmektedir. Bunu siz ayarların yalnız, değerin renkleri göstermeyecek seviyede olması önemli.
  • Son olarak Hig pass ve kopya olan uygulamanın Layer modunu Overlay olarak ayarlayın.

SONUÇ

Bu uygulamaların bazıları ücretsizken, bazıları ücretli veya abonelik tabanlı olabilir. Fotoğraf netleştirme uygulamaları, orijinal fotoğrafın kalitesine, bulanıklık seviyesine ve diğer faktörlere bağlı olarak netlik iyileştirmesi sağlayabilir.

Ancak bazen mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün olmayabilir. Netleştirme işlemi bazen fotoğrafta istenmeyen artefaktlere veya değişikliklere yol açabilir, bu yüzden orijinal fotoğrafın yedeğini almak önemlidir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER