Fotoğraf netleştirme programı yerine kolayca bu işlemi yapmak için, aşağıdaki siteleriden birine girin. Girdikten sonra Netleştirme işlemi yazan butona tıklayın. Netliği fazla ayarlamadan en uygun oranda fotoğrafınıza netleştirme işlemini uygulayın. Dikkat edin, eğer fazla işlem uygularsanız, fotoğraf bozulabilir.

Fotoğraf netleştirme, genelde herkesin üzerinde durduğu konuların başında gelmektedir. Özellikle eskiden çekilmiş profil fotoğraflarında yada çok özel günlerde resim netleştirme üzerinde çok durulmaktadır.

Bulanık fotoğrafları netleştirme programsız yada programlı olarak yapabileceğiniz gibi hem bilgisayarınızdan hemde akıllı telefonlarınızdan yapabilirsiniz. Fotoğraf netleştirme uygulaması listemizi de makalemizde bulabilirsiniz.

Eskiden çekilmiş özel günlerinize ait bulanık fotoğraflarınızı anlatacağımız yazılım işlemleri ile netleştirin. Biliyoruz ki, bazı fotoğrafların anlamı çok büyük ve o fotoğrafı bir daha çekme imkanı bulunmamakta peki bulanık çıkan resmi netleştirme için ne yapabiliriz.

Resim Netleştirme Online

fotograf netlestirme webhakim

Programsız olarak fotoğraf netleştirme artık çok kolay. Vaktinizi almayacak sizi fazla uğraştırmayacak olan fotoğraf netleştirme sitesi işlemi ile resim netleştirme işlemini yapabilirsiniz. Şimdi sizlere sıralayacağımız sitelerden kolayca fotoğraf netleştirme yapabilirsiniz.

Bu sitelerden gönül rahatlığı ile fotoğraf netleştirme işlemi yapabilirsiniz. Artık tost makinesi ile mi çektin kavramı bu siteler sayesinde tarihe karışacaktır.

Bilgisayarda Fotoğraf Netleştirme Programı (Photoshop İle Resim Netleştirme Nasıl Yapılır)

fotoğraf netleştirme sitesi

Bilgisayarda bulanık fotoğrafları netleştirmeyi, Photoshop uygulaması ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayalım.

  • İlk olarak resmi çok daha keskin hale getirmek için Photoshop filtresinden kullanacağız. Bunun için resmi açın ve katmanı çoğaltın. Resim çoğaltmayı layer seçiliyken Ctrl + j tuşuna basarak yapınız.
  • Katmanın kopyası oluştuğunda Filter, Other, High Pass filtresini uygulayın.
  • Radius alanına değer vermek güç çünkü resmin kalitesine ve ayarlarına göre değişmektedir. Bunu siz ayarların yalnız, değerin renkleri göstermeyecek seviyede olması önemli.
  • Son olarak Hig pass ve kopya olan uygulamanın Layer modunu Overlay olarak ayarlayın.

Telefonda Fotoğraf Netleştirme Uygulaması

Telefonda Fotograf Netlestirme Uygulamasi

Telefonda fotoğraf netleştirme işlemini uygulamalar ile kolayca düzenleyebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz uygulamaları Google Play’den indirerek fotoğraf netleştirme işlemeni yapabilirsiniz.

Bu programlar ile bulanık fotoğrafı netleştirme işlemini yapabilirsiniz. Aklınızda herhangi bir soru olursa, bize yorum kısmında yazarak sorularınızı ulaştırabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!